Пасажирські перевезення мікроавтобусами до Німеччини: умови та переваги

Поїздки до Німеччини користуються попитом у багатьох жителів України. Люди їдуть на роботу, з діловими чи освітніми цілями, багато туристів. Більшість віддають перевагу автомобільному транспорту, який може довезти до конкретного міста, що прискорює та спрощує подорож. Свої послуги пропонує перевізник Україна Німеччина.

Характеристики сервісу

Процес відправлення пасажирів здійснюється із більшості обласних центрів України. Пасажирські перевезення ведуть восьмимісні мікроавтобуси відомих світових виробників.

Процедура замовлення квитків проста, для цього необхідно виконати такі дії:

  1. Визначитись з датою поїздки, кількістю багажу, наявністю домашніх тварин. Якщо поїздка здійснюється з дітьми, потрібно буде вказати їх вік, щоб можна було підібрати крісло для дитини.
  2. Зв’язатися з диспетчером можна за телефоном або месенджером та уточнити такі деталі: кількість місць для пасажирів та багажу; дату та місце відправлення; пункт прибуття до Німеччини.
  3. Після узгодження всіх деталей проводиться бронювання квитків.

Послуга надається всім людям незалежно від цілей подорожі. Це можуть бути студенти, бізнесмени, туристи або їдуть на заробітки. У вартість квитка входить два-три місця багажу загальною вагою трохи більше 60 кг. Також можна провозити свійських тварин у боксах, або на повідку та в наморднику. Для них будуть потрібні ветеринарні документи з обов’язковою вказівкою проведених щеплень та вакцинації від сказу.

При посадці в автобус пасажирів зустрічає водій, допомагає з розміщенням багажу.

Особливості поїздки

Автобуси мають чисті салони, які перед кожним виходом на маршрут проходять санітарну обробку. Також проводиться обстеження технічного стану транспортних засобів. Машину в дорозі обслуговують два водії, які по черзі змінюють один одного за кермом. Всі заходи покликані підвищити безпеку перевезення, і зробити її швидшим, зручнішим для пасажирів.

У салоні є система клімат-контролю, що забезпечує оптимальні умови будь-якої пори року. Біля кожного крісла є гніздо для заряджання мобільних пристроїв, що дозволить пасажирам забезпечити харчування смартфонів, планшетів та не нудьгувати у дорозі.

По дорозі є планові зупинки, пасажири можуть запросити їх на вимогу. Всю поїздку можна зв’язатися з диспетчером та отримати необхідну інформацію.

Перевезення ведуться до багатьох міст Німеччини, що дозволяє уникнути додаткових витрат, характерних для авіаційного та залізничного транспорту.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button