Найтрендовіші сумки цього сезону: що зараз у моді

Щоб створити свій ідеальний та індивідуальний образ важливо не лише підбирати актуальний та стильний одяг. Майже дев’яносто відсотків весь ваш стиль в образі залежить від правильно підібраних аксесуарів. Вибравши правильну сумку, ви можете підкреслити переваги вашої фігури і сховати недоліки.

Однією з найтрендовіших сумок цього сезону буде сумка міу-міу. Вона маленька, округлої форми, зроблена зі стьобаної шкіри та плетеної ручки. Вона дуже компактна та зручна. Забарвлення бувають різні і в ніжних спокійних відтінках, а також і в яскравій палітрі.

Ще одним варіантом буде умивання боттега венетта. Ця сумка так само невелика, плетеної форми, можливо не дуже практична, так як поміститися в неї невелика кількість речей, але вона дуже красива і доповнить будь-який простий образ, наприклад буде відмінно поєднуватися влітку під футболку поло. Відтінком цієї сумки просто неймовірна кількість, так що ви точно собі щось зможете підібрати.

Для яскравіших і неординарніших образів візьміть собі на замітку сумку від прада клео. З нею ви будете королевою балу. Так само є і трендові сумки і більше розміру. Вони дуже лаконічні, зручні місткі та практичні. Її можна носити як у руках так і на плечі, а матеріал дуже приємний та м’який. Її знайти можна в будь-яких кольорах та відтінках.

А ось для зухвалих, впевнених у собі дівчат чудовим доповненням гардеробу буде футболка оверсайз чоловіча або сумка від бренду Фенді. Її можна вибрати як у великому розмірі так і в маленькому, дуже широка палітра кольорів дуже різноманітний фактурний ряд. Вона зроблена з м’якого матеріалу, а ручка йде у формі літери Ф.

Але й дуже малі сумочки не залишають модну арену. Дуже цікава пропозиція від фірми Ерме. Маленька сумочка в пастельні палітри. Вони дуже універсальні та підійдуть під безліч стильних образів. Це чи не головний плюс нинішніх трендових варіантів, коли аксесуар підходить під безліч образів. Часи, коли на 1 вбрання, на 1 колір потрібна певна сумочка, минули. Настала нова ера практичності, причому в одязі це теж простежується. Це безперечно відмінний тренд, який збереже Ваші гаманці.

Так що не бійтеся експериментувати і проявлятися. Нехай на вас звертають увагу та обсипають захопленим поглядами та компліментами, це дуже важливо для самооцінки будь-якої жінки. Адже всі ми є різними і кожна з нас – індивідуальність.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button