Лотерея Грін кард: умови участі та переваги реєстрації

США є привабливою країною проживання, навчання, вибору місця роботи. Багато людей намагаються отримати відповідну візу, проте найоптимальнішим рішенням стане отримання Грін карти. Так називають документ, що дає можливість отримати посвідку на проживання в країні з перспективою стати повноправним американським громадянином. Для розуміння всіх особливостей процедури пропонується дізнатись більш інформації на ticket2america.com/greencardlottery .

Можливості отримання

США є переважно країною переселенців чи його нащадків. Традиційно виділяється квота для мешканців інших країн, за якою вони можуть переїхати на постійне проживання до Штатів. Для цього проводиться лотерея грін кард.

Громадяни України можуть брати участь у ній, для чого необхідно відповідати таким умовам:

  1. Не мати судимостей, не перебувати під слідством.
  2. Мати вік віком від 18 років, тобто бути повнолітнім.
  3. Мати середню освіту. Сюди відносять повний курс школи з виданим атестатом, або освіту до 9 класів, та подальше навчання у технікумі, коледжі з отриманням диплома.
  4. Мати чинний закордонний паспорт.

Також потрібно надати фотографію в електронному вигляді. Ці умови також поширюються на людей, які вже перебувають у США на законній підставі, і бажають отримати дозвіл на проживання.

Важливо правильно заповнити анкету, яка подається для участі у лотереї. У разі помилок виграш все одно буде анульований, тому рекомендується використовувати послуги фахівців.

Переваги реєстрації через сайт

Сервіс «Квиток в Америку» пропонує набір різноманітних послуг з отримання візи, участі в лотереї на отримання Грін карти, заповнення різноманітних документів. Досвід спеціалістів дозволяє зробити весь процес безпомилковим, швидким, що гарантує розгляд заявки відповідними структурами.

Пропонує реєстрація для одинаків, одруженим парам або сім’ям з дітьми. Кожен варіант має свої особливості оформлення, що пропонується за різним тарифом.

Компанія має безліч вдячних відгуків від щасливих власників Грін карти, які переїхали жити в США, що говорить про високу результативність послуги. Вартість сервісу відносно невелика з урахуванням збільшення шансів виграти у лотерею.

Процедура оформлення через компанію проста, зрозуміла, фахівці допоможуть на всіх етапах, підкажуть найоптимальніші варіанти заповнення анкет.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button