Як обрати дитяче автокрісло

Автомобільне крісло для дитини – один з найважливіших аксесуарів, який кардинальним чином впливає на безпеку малюка при транспортуванні його машиною. Від того, наскільки якісне та надійне крісло, яке ви придбали, залежить іноді не тільки здоров’я, але й життя дитини. Тому, при обранні варіанта для вас треба брати до уваги декілька аспектів, які й дадуть змогу отримати найкращий результат.

По – перше треба зрозуміти, яка точна вага вашої дитини, та до скількох років ви хочете використовувати крісло в авто. На кожному кріслі з асортименту вказується для якої ваги придатне воно для використання, та якого віку має бути дитина, аби їй було комфортно в кріслі.

Після цього рекомендується обрати тип автокрісла. Дитячі автокрісла можуть бути, як звичайні, так і з так званою «базою» та крісла трансформери. Перелічувати всі переваги таких крісел нема необхідності, цю інформацію можливо отримати на документації до крісла. Але обрати буде треба згідно з вашими уподобаннями та здібностями вашої дитини.

Кожне крісло, яке відповідає міжнародним стандартам, має отримати спеціальний сертифікат відповідності, який засвідчить найвищу якість виробу. Найпоширенішими з них є – ECE R44/04 або ECE R129.

Найважливішою умовою для використання крісла в автомобілі є наявність стандартних кріплень в автомашині, які будуть стабільно тримати крісло в положенні, яке найкраще для вашої дитини. Окрім надійного кріплення крісло має отримати від виробника низку м’яких накладок та регульовані паски, якими корегують безпеку дитини при транспортуванні її в машині.

Крісло має легко монтуватися в автомобіль, та також легко зніматись за необхідністю. Найкращим варіантом буде те, що одна людина, навіть жінка, зможе від’єднати однією рукою крісло та переставити його, під’єднавши до іншої машини.

Вартість крісла має дуже широкий діапазон. У своєму місті ви легко знайдете крісла, які будуть коштувати не дорожче, ніж 50 доларів. Але є й крісла, які будуть коштувати значно дорожче. Вам треба найти компроміс поміж якістю та вартістю автокрісла для вашого малюка. А найголовніше те, що найдорожчий варіант не завжди буде найкращим для вас.

Одним з найзначніших аспектів для виявлення найякісніших автокрісел буде перечитування відгуків в Інтернеті від споживачів. Адже тільки ті, хто використовує товар, може сказати всі переваги та недоліки кожної моделі автокрісла. Але занадто довіряти тут також не треба, ви ж не можете збагнути намірів людини, яка написала відгук в інтернет.

Загалом, обрання з широкого асортименту дитячого автокрісла вимагає суттєвої уваги та виявлення всіх характерних ознак тієї моделі, яку ви хочете купити. Не поспішайте та допитливо аналізуйте всю інформацію, яку ви можете виявити щодо вашого вибору.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button